1
Išskirtinis dėmesys partneriams, klientams ir darbuotojams

Tik kompetetingi, atsakingi,sąžiningi ir motyvuoti darbuotojai gali nepriekaištingai įgyvendinti klientų ir partnerių lūkesčius, todėl nuolat tobuliname ir kuriame motyvuojančią darbo aplinką, atitinkančią darbuotojų poreikius, gerbiame savo klientus ir partnerius, vertiname kiekvieno darbuotojo indėlį siekiant didinti pasitikėjimą kompanija.

2
Profesionalumas, paprastumas, rūpestingumas, įsiklausymas

Tik profesionalus, vertinantis žmogiškumą ir profesionalumą, parenkantis išskirtines priemones išskirtiniams atvejams teisiniuose labirintuose, rūpestingas ir argumentuotas darbuotojas gali sukurti aukštą pridėtinę vertę, sukurti konkurencingą aplinką kompanijai, teikti aukščiausios kokybės paslaugas, tapti profesionaliu rinkos žaidėju bei sąžiningai vykdyti prievoles.

3
Atsakomybė, konkretumas, skaidrumas

Siekdami išlaikyti bendravimą su klientais, partneriais siekiame išlaikyti aukščiausius standartus, stengiamės nuolat būti sąžiningais adekvačiai vertinant esamą situaciją, mokyti save maksimalių atsakomybės principų bendradarbiaujant su partneriais bei klientais. Aiški strategija, konkretumas, žinojimas atsakomybės ribos, nuoseklus veiksmų įgyvendinimas motyvuoja siekti užsibrėžtų tikslų bei stiprina kompanijos poziciją rinkoje.

PRAKTIKOS SRITYS

Fizinių asmenų bankrotas

Įmonių bankrotas

Įmonių restruktūrizavimas

Krizių valdymo sprendimai

Turto administravimas

Šeimos biuras

Gerovės valdymas

Paveldėjimo planavimas

 • Vizija

  Gerbdami savo klientus padedame savo turimomis žiniomis pasiekti geriausius rezultatus, laikantis duoto žodžio ir vertinant žmogiškuosius principus siekiame tapti lyderiaujančia teisinių ir bankroto paslaugas teikiančia kompanija.

 • Misija

  Kaip reikalauja teisingumas ir padorumas teikti aukščiausios kokybės paslaugas, skaidriai, profesionaliai ir atsakingai dirbti savo klientams padedant jiems spręsti gyvenimo kelyje iškilusias situacijas.

 • Vertybės

  • Išskirtinis dėmesys partneriams, klientams ir darbuotojams;
  • Profesionalumas, paprastumas, rūpestingumas, įsiklausymas;
  • Atsakomybė, konkretumas, skaidrumas.

– 2011, Pradžia

Įsteigta UAB LEXUNA, kurios pavadinimas kilo iš dviejų lotynų kalbos žodžių LEX ir UNA. Šie žodžiai reiškia – VIENAS ĮSTATYMAS.

– 2013, Nemokumo sprendimai

Pradėjo teikti kompleksinius nemokumo sprendimus – fizinių asmenų ir juridinių asmenų bankroto bei restruktūrizavimo paslaugas.

– 2016, Mes lyderiai!

Tapome viena iš lyderiaujančių įmonių, teikiančių  fizinių asmenų bankroto administravimo paslaugas.