1
Išskirtinis dėmesys partneriams, klientams ir darbuotojams

Tik kompetetingi, atsakingi,sąžiningi ir motyvuoti darbuotojai gali nepriekaištingai įgyvendinti klientų ir partnerių lūkesčius, todėl nuolat tobuliname ir kuriame motyvuojančią darbo aplinką, atitinkančią darbuotojų poreikius, gerbiame savo klientus ir partnerius, vertiname kiekvieno darbuotojo indėlį siekiant didinti pasitikėjimą kompanija.

2
Profesionalumas, paprastumas, rūpestingumas, įsiklausymas

Tik profesionalus, vertinantis žmogiškumą ir profesionalumą, parenkantis išskirtines priemones išskirtiniams atvejams teisiniuose labirintuose, rūpestingas ir argumentuotas darbuotojas gali sukurti aukštą pridėtinę vertę, sukurti konkurencingą aplinką kompanijai, teikti aukščiausios kokybės paslaugas, tapti profesionaliu rinkos žaidėju bei sąžiningai vykdyti prievoles.

3
Atsakomybė, konkretumas, skaidrumas

Siekdami išlaikyti bendravimą su klientais, partneriais siekiame išlaikyti aukščiausius standartus, stengiamės nuolat būti sąžiningais adekvačiai vertinant esamą situaciją, mokyti save maksimalių atsakomybės principų bendradarbiaujant su partneriais bei klientais. Aiški strategija, konkretumas, žinojimas atsakomybės ribos, nuoseklus veiksmų įgyvendinimas motyvuoja siekti užsibrėžtų tikslų bei stiprina kompanijos poziciją rinkoje.

PRAKTIKOS SRITYS

Fizinių asmenų bankrotas

Įmonių bankrotas

Įmonių restruktūrizavimas

Krizių valdymas

Fizinių asmenų konsultavimas

Vadovų konsultavimas

Kreditorių konsultavimas

Turto administravimas

Mūsų vizija ir misija – Mes esame atsakingi už aukštą pridėtinę vertę sukurtus sprendimus mūsų klientams, kurie yra autentiški ir pritaikyti išskirtinai klientų poreikiams patenkinti.

 • Vizija

  Kiekvienas nori tapti mūsų klientu, darbuotoju ir partneriu, nes mūsų kuriami gerovės, verslo ir krizių valdymo sprendimai yra paremti autentiškumu.

 • Misija

  Kurti autentiškus verslo valdymo ir asmeninius sprendimus gerovės, verslo ir krizių valdymo bei nemokumo srityse;

 • Vertybės

  Tvari jėga – Lexuna visada siekia būti įkvepiančiu pavyzdžiu kuriant ekonominę ir socialinę vertę veiklose, kurias jį plėtoja ir siekia plėtoti ateityje. Šią vertybe mes įsipareigojame būti: (i) Atsakingi, (ii) Skaidrūs, (iii) Etiški;

  Integruota jėga – Lexuna siekia būti atsakinga ir tvaria bendrove, kuri sujungia talentus bendriems įmonės tikslams įgyvendinti. Šią vertybe mes įsipareigojame būti: (i) Empatiškais, (ii) Siekiančiais dialogo, (iii) Solidariais, bei (iv) Autentiškais;

  Varomoji jėga – Lexuna kuria mažus ir didelius pokyčius siekiant palengvinti gyvenimą žmonėms, būnant efektyviems ir reikliems sau bei visuomet tobulinti šią vertybę. Ši vertybė mus įpareigoja būti: (i) Inovatyviems, (ii) Paprastiems, (iii) Vikriems, (iv) Antipatiškiems;

 • Tvari veikla

  Lexuna siekia tapti geriausia verslo praktika ir principais valdoma bendrove, todėl Bendrovės valdymo struktūra ir modelis buvo parengtas vadovaujantis tarptautine praktika, vadovaujantis IFC (ang. International Finance Corporation, World Bank group) šeimos verslo valdymo gairėmis bei BICG (angl. Baltic Institute of Corporate Governance) bendrovių valdymo gairėmis ir principais nelistinguojamoms Baltijos šalių bendrovėms.

  Taip pat Bendrovėje šiuo metu pradėti įgyvendinti Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslai, kurie turi tapti Bendrovės strategijos ir verslo valdymo sistemos dalimi.

– 2011, Pradžia

Įsteigta UAB LEXUNA, kurios pavadinimas kilo iš dviejų lotynų kalbos žodžių LEX ir UNA. Šie žodžiai reiškia – VIENAS ĮSTATYMAS.

– 2013, Nemokumo sprendimai

Pradėjo teikti kompleksinius nemokumo sprendimus – fizinių asmenų ir juridinių asmenų bankroto bei restruktūrizavimo paslaugas.

– 2016, Mes lyderiai!

Tapome viena iš lyderiaujančių įmonių, teikiančių  fizinių asmenų bankroto administravimo paslaugas.