1
Exclusive attention to partners, customers and employees

Tik kompetetingi, atsakingi,sąžiningi ir motyvuoti darbuotojai gali nepriekaištingai įgyvendinti klientų ir partnerių lūkesčius, todėl nuolat tobuliname ir kuriame motyvuojančią darbo aplinką, atitinkančią darbuotojų poreikius, gerbiame savo klientus ir partnerius, vertiname kiekvieno darbuotojo indėlį siekiant didinti pasitikėjimą kompanija.

2
Professionalism, simplicity, caring, listening

Tik profesionalus, vertinantis žmogiškumą ir profesionalumą, parenkantis išskirtines priemones išskirtiniams atvejams teisiniuose labirintuose, rūpestingas ir argumentuotas darbuotojas gali sukurti aukštą pridėtinę vertę, sukurti konkurencingą aplinką kompanijai, teikti aukščiausios kokybės paslaugas, tapti profesionaliu rinkos žaidėju bei sąžiningai vykdyti prievoles.

3
Responsibility, certainty, transparency

Siekdami išlaikyti bendravime su klientais, partneriais siekiame išlaikyti aukščiausius standartus, siekiame nuolat būti sąžiningais adekvačiai vertinant esamą situaciją, mokyti save maksimalių atsakomybės principų bendradarbiaujant su partneriais bei klientais. Aiški strategija, konkretumas, žinojimas atsakomybės ribas, nuoseklus veiksmų įgyvendinimas motyvuoja siekti užsibrėžtų tikslų bei stiprina kompanijos poziciją rinkoje.

PRACTICE AREAS

Legal services

Corporate bankruptcy

Corporate restructuring

Establishment of businesses, reorganization, liquidation

Estate administration and management

Personal bankruptcy

Residence solutions

Creditors counseling insolvency issues

 • Vision

  Gerbdami savo klientus padedame savo turimomis žiniomis pasiekti geriausius rezultatus, laikantis duoto žodžio ir vertinant žmogiškuosius principus siekiame tapti lyderiaujančia teisinių ir bankroto paslaugas teikiančia kompanija.

 • Mission

  Kaip reikalauja teisingumas ir padorumas teikti aukščiausios kokybės paslaugas, skaidriai, profesionaliai ir atsakingai dirbti savo klientams padedant jiems spręsti gyvenimo kelyje iškilusias situacijas.

 • Values

  • Išskirtinis dėmesys partneriams, klientams ir darbuotojams;
  • Profesionalumas, paprastumas, rūpestingumas, įsiklausymas;
  • Atsakomybė, konkretumas, skaidrumas.

– 2011, The Beginning

Įsteigta UAB LEXUNA, kurios pavadinimas kilo iš dviejų lotynų kalbos žodžių LEX ir UNA. Šie žodžiai reiškia – VIENAS ĮSTATYMAS.

– 2013, Insolvency solutions

Pradėjo teikti kompleksinius nemokumo sprendimus – fizinių asmenų ir juridinių asmenų bankroto bei restruktūrizavimo paslaugas.

– 2016, We are the leaders!

Tapome viena iš lyderiaujančių įmonių, teikiančių fizinių asmenų bankroto administravimo paslaugas.