Fizinio asmens bankrotas

177

Fizinio asmens bankroto administravimo procedūrų

157

Sėkmingai baigtos fizinių asmenų bankroto administravimo procedūros

10

Metų patirtis vykdant fizinio asmens bankroto administravimą 

NEMOKUMO BŪKLĖS ĮVERTINIMAS

Spauskite šią nuorodą ir mes nemokamai įvertinsime Jūsų finansinę būklę bei pateiksime Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus

Kodėl būtent mes?

Mes esame licencijuoti fizinių asmenų bankroto administravimo ekspertai. Savo veiklą vykdome visoje Lietuvoje ir šiuo metu administruojame didžiausią kiekį fizinių asmenų bankroto administravimo procedūrų. Šis administruojamų asmenų procedūrų kiekis rodo, jog esame sukaupę didelę patirtį fizinio asmens bankroto srityje, todėl mes galime Jums atsakyti į visus Jus dominančius klausimus asmens bankroto srityje ir sėkmingai administruoti jūsų bankroto procedūrą.

Etapai sėkmingam bankroto proceso startui

 • 1 ETAPAS – Susitikime pirminei konsultacijai

  Pirmosios konsultacijos metu mes:

  1. Įvertinsime Jūsų finansinę būklę;
  2. Identifikuosime galimas grėsmes;
  3. Aiškiai ir išsamiai Jums paaiškinsime visą fizinių bankroto procesą;
  4. Pateiksime Jūsų situaciją atitinkantį veiksmų planą;

  Ir tuomet jeigu Jūs nuspręsite toliau bendradarbiauti su mumis, tuomet kartu su Jumis įgyvendinsime Jums pasiūlytus sprendimus. Mes suprantame Jūsų problemas bei patiriamus sunkus ir esame tam, kad padėtume Jums juos įveikti.

  Mes gerbiame Jūsų privatuma ir net pirmos konsultacijos metu visa mūsų gauta informacija išliks konfidenciali. Mes įvertinsime ją ir Jums pateiksime realų situacijos įvertinimą. Jokių iliuzijų ar pažadų. Tik į tikslą orientuoti sprendimai.

 • 2 ETAPAS – Išsiųskite pranešimus kreditoriams

  Fizinio asmens bankroto procedūra prasideda nuo pranešimų apie Jūsų ketinimą kreiptis į teismą išsiuntimo dienos. Šioje stadijoje reikia parengti visų Jūsų kreditorių išsamų ir baigtinį sąrašą ir jiems parengti pranešimus. Išsiuntus pranešimus kreditoriams Jūs su pareiškimu į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo galėsite kreiptis tik praėjus vienam mėnesiui nuo pranešimų išsiuntimo dienos.

 • 3 ETAPAS – Surinkite reikiamus dokumentus

  Išsiuntus pranešimus kreditoriams per mėnesį laiko reikia surinkti visus dokumentus, kurių reikės tam, kad būtų paruoštas pareiškimas teismui dėl bankroto bylos Jums iškėlimo.

 • 4 ETAPAS – Parenkime pareiškimą teismui

  Surinkus visus reikiamus dokumentus reikia parengti pareiškimą teismui dėl bankroto bylos iškėlimo ir tinkamai paruoštis visus. pareiškimo priedus, kaip tai numatyta LR Fizinių asmenų bankroto įstatyme.

  Pateikus pareiškimą teismui jo priėmimo klausimas bus išspręstas per 10 dienų nuo jo pateikimo Teismui dienos.

  Teismui priėmus Jūsų pareiškimą bus sustabdomi visi priverstiniai skolų išieškojimai iš Jūsų darbo užmokesčio ar turto iki tol kol teismas priims nutartį iškelti bankroto bylą.

 • 5 ETAPAS – Pasiruoškime teismo posėdžiui

  Teismas priėmęs pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo ir gavęs kreditorių atsiliepimus paskirs teismo psėdį, kuriame bus sprendžiamas klausimas dėl bankroto bylos iškėlimo.

  Be galo svarbu tinkamai pasiruošti teismo posėdžiui, susipažinti su kreditorių atsiliepimais ir pateikti papildomus dokumentus, jeigų jų reikia. O taip pat pasirūpinti tinkamu Jūsų atstovavimu teisme.

 • 6 ETAPAS – Teismas priims nutartį dėl bankroto bylos iškėlimo

  Įvykus teismo posėdžiui teismas priims nutartį, kuria nutars iškelti ar atsisakyti iškelti Jums bankroto bylą. Ši nutartis įsiteisės po septynių dienų po Teismo nutarties priėmimo dienos.

  Teismui nutarus iškelti Jums bankroto bylą ir šiai nutarčiai įsiteisėjus prasidės Jūsų bankroto byla ir darbą pradės bankroto administratorius.

  Jeigu teismas nutartu neiškelti bankroto bylos ir Jūs nesutiksite su tokia teismo nutartimi, tuomet ją bus galima apskųsti aukštesnės instancijos teismui per septynias dienas nuo nutarties priėmimo dienos.

NEMOKUMO BŪKLĖS ĮVERTINIMAS

Spauskite šią nuorodą ir mes nemokamai įvertinsime Jūsų finansinę būklę bei pateiksime Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus

Bankroto proceso eiga

 • 1 ETAPAS – Kreditorinių reikalavimų tvirtinimas

 • 2 ETAPAS – Mokumo atkūrimo plano tvirtinimas

 • 3 ETAPAS – Mokumo atkūrimo plano vykdymas

 • 4 ETAPAS – Kreditorių reikalavimų tenkinimas

 • 5 ETAPAS – Turto pardavimas (išsaugojimas)

 • 6 ETAPAS – Bankroto bylos pabaiga

REGISTRUOTIS KONSULTACIJAI

Užpildykite žemiau esančią formą ir gaukite nemokamą ir konfidencialią pradinę konsultaciją.