Įgyvendiname efektyvius krizių valdymo sprendimus ir kuriame organizacijos pokyčių strategijas

Neišvengiamai šių dienų organizacijos susiduria su išbandymais teisinio reguliavimo ir atitikties teisės aktams, pinigų srautų, neteisėto elgesio, organizacinėmis ar kitomis krizinėmis situacijomis, kurios gali organizaciją privesti prie nemokumo.

Kuomet organizaciją ištinka krizė, jos vadovai dažnai gauna verslo patarimų, kurie tinka kuomet organizacija neturi sunkumų, tačiau visiškai netinkami kuomet organizacija yra krizės etape. Nepakanka patarimų, tačiau juos reikia sugebįti įgyvendinti ir dažnai priimti nepatogius , bet neišvengiamus organziacinius sprendimus.

LEXUNA yra pirmoji bendrovė, kuri siūlo integruotus krizių valdymo sprendimus, kurie orientuoti į transformaciją ir organizacijos strateginius pokyčius.

Tik pakeitus elgesio modelį, kuris privedė prie organizacinės krizės, gali išgelbėti organizaciją.

LEXUNA padeda vadovams ir valdybos nariams kurti strateginius planus, kurie padėtų išsiaiškinti sudėtingas krizines situacijas, mažina painiavą ir neapibrėžtumą.

Ir kas svarbiausia, mes esame kartu su organizacija siekiant suvaldyti krizę.

Kaip mes galime padėti?

Mes padedame organizacijoms susikoncentruoti ir tinkamai reaguoti į galimas grėsmes, sukuriant vientysą ir išsamų strateginį planą skirtą vadovams,

kurdami krizės valdymo planus mes vadovaujamės įgalinto vientisumo principu, kuris susideda iš trijų etapų.

  • REAGAVIMAS į iškilusias organizacines grėsmes

  • ATKURIMAS organizacinės struktūros ir veiksmingos atitikties strategijos sukūrimas

  • TRANSFORMACIJA Jūsų verslo modelio